Su Baskını Sonrası Temizlik

Su baskınları, evler ve işyerleri için oldukça büyük bir sorun, hatta zaman zaman felaket demektir. Islanan mobilyalar, kalkmış ve çoğunlukla değiştirilmesi gereken parkeler, laminantlar, zarar görmüş halılar, bozulmuş elektronik eşyalar ve dahası, bu konuda yaşanan sorunlara verebileceğimiz örnekler arasında bulunmaktadır.

Ancak baskın yaşandıktan sonra, yapılacak onarım çalışmalarının hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi, hem bu bölgelerin yaşam alanı olmaya geri döndürülmesi, hem de zararın daha da artmaması açısından önemlidir. Nemin alınması, fazla suyun tahliye edilmesi gibi işlemlerden sonra, devreye su baskını sonrası temizlik işlemleri girmektedir.

Su baskını sonrası temizlik, firmamız Hayat Temizlik Hizmetleri tarafından titizlikle yerine getirilmektedir. Meselenin acili yetini ve önemini bilen firmamız, bu tarz konularda ivedi olarak hareket eder ve alanında deneyimli personellerini, ihtiyaç halinde bölgeye hızlıca yollar.

Su baskını her zaman temiz borular kaynaklı olarak yaşanmayabilir. Çamurlu sel suları, lağım borularının patlaması gibi pek de iç açıcı olmayan durumlar yaşandığında, durumun vehameti daha da artar. Ancak telaş etmenize gerek yok. Hayat Temizlik Hizmetleri olarak, ivedi olarak işlemlere başlamamız tam da bu ihtiyaçlar yüzündendir.

Bahsi geçen alan personellerimiz tarafından görülür, acil ihtiyaçlarının ve sonrasında yapılacakların ne olduğuna hızlıca karar verilir. Ardından ise bölge su tahliyesinin ardından hızlıca temizlenir, tüm bunlar esnasında müşterilerimiz aşama aşama bilgilendirilir. Su baskını sonrası temizlik hizmeti için firmamızı arayarak teklif alabilirsiniz.

Su Baskını Sonrası Temizlik
Hayat Temizlik Hizmetleri
Hayat Temizlik Hizmetleri
Hayat Temizlik Hizmetleri